Masáž horkou čokoládou


Čokoládové hýčkání patří mezi luxusní procedury. Ideálně zvláčňuje a omlazuje pokožku, pomáhá odstraňovat celulitidu, podporuje vznik dobré nálady a odplavení toxických látek a v neposlední řadě uvolňuje ztuhlé svaly.

Kakao obsažené v čokoládě zabraňuje pronikání volných radikálů, je harmonizující a jemně stimulující. Theobromin obsažený v kakau působí podobně jako kofein, avšak ne tak silně. Působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu.

Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňovat endorfiny a serotonin, zdroje štěstí. Díky čokoládové masáži tělo přes kůži vstřebává vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Má také příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek.

Masáž horkou čokoládou si mohou užít všichni, kteří potřebují akutně zlikvidovat dlouhodobě nahromaděný stres a únavu. Čokoterapie je výjimečným prostředkem proti depresi, stresu a špatné náladě, zanechá pleť jemnou a vyživenou, zahalenou do vůně sladké čokolády. Vůni čokolády ucítíte i následující den.

Tato jedinečná masáž, zahrnující rovněž masáž hlavy a čokoládovou masku a to vše se šálkem horké čokolády, Vás určitě příjemně naladí.